Четвер, 20 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » У Ямполі відкрили виставку “Україна. Війна в Європі”

У Ямполі відкрили виставку “Україна. Війна в Європі”

У Ямполі відкрили виставку “Україна. Війна в Європі”

Презентація виставки “Україна. Війна в Європі” відбулась 19 травня у просторі Ямпільського історико-краєзнавчого музею. Відкриття приурочили міжнародному Дню музеїв, який відзначали напередодні, 18 травня.

Хоч в Україні йде російсько-українська війна, але цікавість відвідувачів до історико- краєзнавчого музею зростає. Відвідують його учні Ямпільського ліцею, місцеві письменники, які створили творче об’єднання літературний клуб “Натхнення”, а також внутрішньо переміщені особи, які проживають тимчасово у нашій Ямпільській громаді через російську окупацію, війну рф в Україні, свідомо цікавляться історією нашого Ямполя, історичними пам’ятками, храмами, духовними місцями “Святої кринички”, – коментує Григорій Ситар засновник і керівник музею.

“Україна. Війна в Європі” є однією із тематичних виставок, що демонструють у закладі. Експозицію ямпільські музейники отримали від Українського Інституту національної пам’яті на замовлення Міністерства культури та інформаційної політики України.

Просимо всіх жителів Ямпільської територіальної громади відвідати історичну виставку “Україна. Війна в Європі” у фойє Ямпільського історико-краєзнавого музею, яка буде відкритою для перегляду до 30 червня 2023 року.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.