Неділя, 23 Червня
Shadow
Головна » Новини » Надзвичайні » » Убивцю двох людей із Судилківської ОТГ судитимуть у Шепетівці

Убивцю двох людей із Судилківської ОТГ судитимуть у Шепетівці

Убивцю двох людей із Судилківської ОТГ судитимуть у Шепетівці

Шепетівський міськрайонний суд отримав обвинувальний акт, який був складений на жителя с. Серединці Судилківської ОТГ. Він вчинив злочини згідно з ч. 1 ст. 115 (вбивство). Справу буде розглядяти колегіальний суд у Шепетівці, у складі якого працюватимуть троє суддів.

Наразі для обвинуваченого обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою включно до 20 листопада. Раніше було проведено досудове слідство, за допомогою якого встановлено, що обвинувачений 26 липня поточного року розпивав спиртні напої разом зі своєю сестрою та її співмешканцем в с. Серединці Судилківської ОТГ.

Під час застілля між сестрою та братом виникла сварка. Жінка вдарила обвинуваченого в тім’яну ділянку голови. Після чого він наніс їй удар в область грудної клітки. Жінка впала й отримала ушкодження легкого ступеня.

Після цього чоловік узяв господарський молоток і наніс своїй сестрі кілька ударів в область голови. Знепритомнівшу обвинувачений відніс у спальню та наніс ще кілька ударів молотком. Побачивши, що прокинувся співмешканець сестри, який у той час спав в кімнаті, обвинувачений вирішив не залишати свідків. Тому наніс удари молотком по голові і йому.

Після цього зловмисник покинув оселю вбитих, а їх знайшов через кілька днів сусід, оскільки побачив, що вони не виходять довго з дому. Саме сусід повідомив про страшну знахідку до поліції.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.