Субота, 9 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Учні Нетішинської школи здобули перемогу на “Олімпіаді геніїв” у США

Учні Нетішинської школи здобули перемогу на “Олімпіаді геніїв” у США

Учні Нетішинської школи здобули перемогу на “Олімпіаді геніїв” у США

У Нью-Йорку (США) 18 червня 2022 року відбулася церемонія нагородження переможців Міжнародного конкурсу проєктів екологічного спрямування «GENIUS Olympiad» 2022. Українська збірна із 77 учасників теж представила нашу країну на світовій олімпіаді геніїв.

За результатами проведення національного відбору, в умовах війни, підготовки та фіналізації проєктів дистанційно, з багатьма складнощами українська збірна виборола одразу 51 нагороду: 5 золотих медалей, 8 срібних, 14 бронзових, 23 нагороди honors! Гран-прі! Найвищу нагороду в креативному письмі вперше в історії України отримала учениця з Херсонської області – Поліна Козлова, – зазначають в Хмельницькій ОВА.

Також серед переможців є учасники з Хмельниччини.

– Срібну нагороду у категорії креативного письма, номінація «Есе», здобув Михайло Подолян, учень 10 класу Кам’янець-Подільського ліцею І-ІІІ ступенів. Марія Сторожук, здобувачка освіти 10 класу Нетішинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, у категорії креативного письма, номінація «Коротка розповідь, також здобула «срібло», – наголошують в ОДА.

Почесну відзнаку «GENIUS Olympiad» отримала Віталіна Войтюк, здобувачка освіти 10 класу Нетішинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, у категорії науки, номінація «Екологія та біорізноманіття».

Ми пишаємось такими високими здобутками. Бажаємо на цьому не зупинятись, нових звершень, подальших успіхів та перемог! – додають в адміністрації. 

Зазначимо, що «GENIUS Olympiad» – це найбільший конкурс проєктів екологічного спрямування у світі для школярів 8–11 класів, який щорічно проводиться у США.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.