Вівторок, 22 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Учнівське лісництво «Пліщинське» Шепетівського лісгоспу отримало Гран-прі Всеукраїнського злету

Учнівське лісництво «Пліщинське» Шепетівського лісгоспу отримало Гран-прі Всеукраїнського злету

Учнівське лісництво «Пліщинське» Шепетівського лісгоспу отримало Гран-прі Всеукраїнського злету

Юннати та лісівники Хмельниччини спільно з національним ЕНЦУМ МОН України провели Всеукраїнський зліт учнівських лісництв 2022. Цього року, зважаючи на воєнний стан, захід відбувався онлайн.

Минулі два дні 18 команд захищали науково-дослідницькі роботи та презентували досягнення учнівських лісництв. Сьогодні журі підбило підсумки та оголосило переможців, – зазначили у Хмельницькому ОУЛМГ

Отож,  Гран-прі Всеукраїнського злету учнівських лісництв вчергове вибороло зразкове учнівське лісництво «Пліщинське» Шепетівського держлісгоспу та Пліщинської гімназії Хмельницької області.

Перше місце отримала команда юних лісівників Вовковиївського учнівського лісництва «Діброва» Рівненської області та команда юних лісівників Левківського учнівського лісництва Житомирської області, – додали в управлінні.

Друге місце завоювало учнівське лісництво «Совенятко» Сумської області та команда юних лісівників Жукинського учнівського лісництва Київської області.

Третє місце закріплено за учнівським лісництва Ярівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області та командою юних лісівників В’язівнецького учнівського лісництва Волинської області, – розповідають лісівники.

Проведення наступного Злету у 2023 році столичний оргкомітет заходу довірив лісівникам та освітянам Рівненщини і Житомирщини.

Вітаємо керівника зразкового учнівського лісництва «Пліщинське» Миколу Андрійовича Зведенюка та його команду юних лісівників з черговим успіхом на національному рівні. Впевнені, що це не останнє їхнє досягнення, – зазначили у Хмельницькому ОУЛМГ.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.