Понеділок, 29 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Україна – понад усе! Судилківська громада вшанувала учасників Революції Гідності та АТО-ООС

Україна – понад усе! Судилківська громада вшанувала учасників Революції Гідності та АТО-ООС

Україна – понад усе! Судилківська громада вшанувала учасників Революції Гідності та АТО-ООС

Заходи, присвячені вшануванню Дню Гідності та Свободи, в Судилківській громаді тривають із 18 листопада. 

У навчальних закладах відбулись уроки пам’яті, а бібліотеки громади організували тематичні виставки та мультимедійну презентацію «Революція Гідності в QR кодах».

Цієї неділі, 21 листопада, відбулось покладання квітів до меморіалів героям краю. Ці дні для краян болять особливо, адже четверо захисників України із Судилківської ТГ загинули, боронячи країну від ворога. Андрій Молодика із села Велика Медведівка, Руслан Скотенюк із села Вовківці, Юрій Ла­бу­нець з Судилкова, Вік­тор Блис­та­вець із Бе­рез­ної,  Ле­онід Кре­пець із Білокриниччя – сьогодні громада вшановує їх, схиливши голову в молитві.

– Ми вшановуємо тих, хто ціною власного життя і своєю жертовністю демонструють прагнення кожного з нас жити у вільній демократичній державі. Шлях до свободи, обраний українським народом, важкий, але незворотний. Добре пам’ятаємо і ніколи не забудемо події Майдану – фортеці духу, хоробрості, свободи і гідності, героїчної сторінки новітньої історії України. Небесна Сотня тримає для нас небо, сяючи зорями і променями сонця, освітлюючи шлях у краще майбуття. Герої-захисники і захисниці кордонів на Сході нашої країни віддали життя за незалежність України, – звернулась до громади очільниця Тетяна Котик.

Популярні пости