Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Україні нададуть допомогу в розмірі 18,4 млрд доларів: на що виділять кошти країни G7

Україні нададуть допомогу в розмірі 18,4 млрд доларів: на що виділять кошти країни G7

Україні нададуть допомогу в розмірі 18,4 млрд доларів: на що виділять кошти країни G7

Суму в розмірі 18,4 млрд доларів допомоги погодили виділити для України країни “Великої сімки”. Про це повідомляє Reuters із посиланням на комюніке, яке отримало агентство.

Кошти допоможуть Україні закрити фінансовий дефіцит та продовжувати забезпечувати базові послуги для населення, – йдеться у проєкті документа.

Міністри фінансів G7 підтвердили, що готові підтримувати Україну протягом усієї війни і зробити більше, якщо буде потрібно. Також вони привітали рішення Єврокомісії виділити Україні кредит на 9 млрд євро і зазначили, що Європейський банк реконструкції і розвитку та Міжнародна фінансова корпорація планують підтримку ще на 3,4 млрд.

Україні потрібно 5 млрд доларів на місяць, щоб заповнити фінансовий розрив, спричинений війною. Фонд також припускає, що негайна підтримка Україні має бути виділена у формі грантів, – зазначають у Міжнародному валютному фонді.

Міністр фінансів України Сергій Марченко минулого тижня закликав надати фінансову підтримку – десятки мільярдів доларів для поповнення фіскального дефіциту країни. Він також повідомив, що державні витрати в березні перевищили надходження на 2,7 млрд доларів. Надалі Україна очікує, що розрив збільшиться до 5-7 млрд доларів.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.