Четвер, 30 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Українських операторів та інтернет-провайдерів знову «атакують» хакери: поради фахівців

Українських операторів та інтернет-провайдерів знову «атакують» хакери: поради фахівців

Українських операторів та інтернет-провайдерів знову «атакують» хакери: поради фахівців

Хакери атакують українських операторів та інтернет-провайдерів, поширюючи небезпечні електронні листи. Центр протидії дезінформації при РНБО України застерігає, як уникнути неприємностей.

Електронні листи з темою «Безоплатна первинна правова допомога» надходять з електронної адреси з доменом «gov.ua» та мають вкладення «Алгоритм дій членів сім’ї безвісти відсутнього військовослужбовця LegalAid.rar», – повідомляють у Держспецзв’язку України.

Зазначений RAR-архів містить документ «Алгоритм_LegalAid.xlsm», відкриття якого призводить до завантаження та запуску шкідливої програми DarkCrystal RAT. Зважаючи на email-адреси отримувачів електронних листів, допускається, що атака спрямована на операторів та провайдерів телекомунікацій України.

Щоб вберегти себе від подібних хакерських атак, намагайтеся ігнорувати електронні листи, надіслані з невідомих вам електронних адрес, а також повідомляти про випадки отримання таких листів компетентним держорганам, як Кіберполіція чи Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України, – додають у Держспецзв’язку.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.