Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Українці можуть отримати посвідчення водія за спрощеною процедурою: які зміни вніс Уряд

Українці можуть отримати посвідчення водія за спрощеною процедурою: які зміни вніс Уряд

Українці можуть отримати посвідчення водія за спрощеною процедурою: які зміни вніс Уряд

Уряд спростив процедуру навчання для отримання посвідчення водія. Дистанційне навчання, скорочена теоретична частина, іспити без прив’язки до конкретного сервісного центру. Відповідну постанову Кабінет Міністрів України прийняв 10 травня.

Відтепер теоретичне навчання з підготовки, перепідготовки й підвищення кваліфікації водіїв може відбуватися за допомогою засобів інформаційно-комунікаційного зв’язку (Zoom, Skype, Google meet), – повідомляють у Регіональному сервісному центрі МВС в Хмельницькій області.

Крім того, термін навчання для майбутніх водіїв на категорії В (легкові авто) та C1, C, С1Е, СЕ (вантажні авто з причепом) скоротили на 20%.

Згідно з нововведеннями, переселенці можуть скласти практичний іспит у будь-якому сервісному центрі МВС, незалежно від того, у якому сервісному центрі було складено теорію. Отримати посвідчення водія переселенці теж можуть в будь-якому сервісному центрі МВС, незалежно від місця складання іспитів, – йдеться у нововведенній постанові.

Також уряд передбачив можливість повернути свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, виданого за заявою його власника на ім’я особи, яка здійснює поїздку за кордон, протягом десяти днів з дня повернення цієї особи з-за кордону до будь-якого сервісного центру.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.