П’ятниця, 24 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Укренерго: що по світлу та коли закінчаться відключення

Укренерго: що по світлу та коли закінчаться відключення

Укренерго: що по світлу та коли закінчаться відключення

Ракетні удари, які наносить країна-терорист, спрямовані на те, щоб розбалансувати і зруйнувати об’єднану енергосистему України. Обмеження застосовуються лише тоді, коли диспетчери бачать, що в певний регіон не можна доставити обсяг електроенергії, відповідний рівню поточного споживання.

Причиною цього може бути дефіцит потужності, тобто в конкретний момент в енергосистемі виробляється електроенергії менше, ніж можуть спожити громадяни, промисловість та інші споживачі. А також через пошкодження, коли електромережі не можуть нести підвищене навантаження як раніше, зокрема, доставляючи електроенергію з одного регіону в інший, – розповідають в «Укренерго».

Якщо в такий момент не застосовувати обмеження, енергосистема може розбалансуватися і в мережі станеться аварія. Щоб цього не відбулося, диспетчерський центр «Укренерго» повідомляє операторів розподільчих мереж, на який обсяг потужності треба знизити споживання в цей момент.

– Ми доводимо до операторів розподільчих мереж (обленерго) необхідних обсяг і тривалість обмежень. У той же час, графік – кого, коли, в якому порядку і на скільки відключати – визначає обленерго. Графіки відключення необхідно шукати на інформаційних майданчиках обленерго Вашого регіон, – додають в “Укренерго”.

Коли відключене світло, триває ремонт пошкодженої ракетними обстрілами інфраструктури магістральних мереж.

Також, можливо, що саме в цей момент через ушкодження певних електростанцій є дефіцит їх потужності в мережі саме Вашого регіону. А інші регіони не можуть поділитися потужністю через те, що їх мережі також пошкоджені ракетними ударами та ударами дронів. Саме через це вводяться тимчасові обмеження електропостачання. Це вимушений крок для балансування енергосистеми, – додають в установі.

Отже, поки ви перебуваєте тимчасово без світла і струму, в цей час енергетики лагодять мережі і відновлюють підстанції в надскладних умовах за будь-якої погоди.

Ми робимо все можливе, щоб відновити стабільність постачання. І якби не атаки російських ракет та дронів, ми могли б назвати дату, коли відключення закінчаться. На жаль, у воєнний час ми можемо лише сказати: «робимо все, що в наших силах», – наголошують в «Укренерго».

Вкотре енергетики наголошують, що ощадливе споживання електроенергії може допомогти уникнути примусових відключень. Чим менше споживання, тим менша ймовірність, що необхідно буде застосувати відключення. Навіть невеликий відсоток економії допомагає енергетикам забезпечувати стале балансування енергосистеми.

Без свідомої економії відновлення електромереж енергетиками буде більш тривалим. Ваша добровільна економія електроенергії дозволяє забезпечити стабільне енергоживлення швидше. Тому економія – це підтримка не тільки для енергетиків, але і підтримка споживачів один одним, – додають в установі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.