Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Упродовж минулої доби росіяни продовжували штурм “Азовсталі”

Упродовж минулої доби росіяни продовжували штурм “Азовсталі”

Упродовж минулої доби росіяни продовжували штурм “Азовсталі”

Протягом 11 травня ворог продовжував штурм заводу “Азовсталь”, де перебувають наші захисники та захисниці. На меткомбінаті також є близько сотні цивільних.

– Вчора [11 травня ред.] ворог не прийняв спроби штурму по землі. Основна мета – блокування виходів з системи підземних переходів, на яку ворогу вказав зрадник. Не дивлячись на це, наші Захисники Маріуполя роблять спроби контратак, ризикуючи всім. Героїзму Захисників Маріуполя немає достатньо потужного опису, – написав у своєму телеграм-каналі радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко. – Ми всі у невідплатному боргу перед ними.

Зі слів Андрющенка, однією з найбільших проблем наразі є ворожі дрони:

Якби був спосіб їх засліпити або саджати – нашим було б набагато легше. І не лише в Азовсталі.

З 25 квітня захисники Маріуполя та мешканці міста перебували в оточенні на меткомбінаті “Азовсталь”. Частину цивільних, серед них і дітей, вдалось евакуювати. Наразі на заводі перебуває близько сотні мирних мешканців та українські захисники. Вони не мають достатньої кількості ліків, їжі та води. Серед людей є поранені та важкопоранені.

6 травня Катерина Прокопенко, дружина командира батальйону “Азов” Дениса Прокопенка, подала петицію до ООН, яка наразі набрала понад мільйон підписів.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.