П’ятниця, 7 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » Уряд Австралії відправив до України бронетранспортери: яку допомогу ще очікують від міжнародного партнера

Уряд Австралії відправив до України бронетранспортери: яку допомогу ще очікують від міжнародного партнера

Уряд Австралії відправив до України бронетранспортери: яку допомогу ще очікують від міжнародного партнера

Перші чотири бронетранспортери M113AS4, передані Україні австралійським урядом, відбули з бази RAAF Емберлі. Про це повідомила пресслужба Міністерства оборони Австралії

Ці чотири машини стали першими з 14 бронетранспортерів, які будуть надані Україні Австралією. Пакет військової допомоги австралійського уряду складається з підтримки на суму майже 200 млн доларів США, включаючи броньовані машини Bushmaster, гаубиці M777, протитанкову зброю, боєприпаси, безпілотні літальні системи й особисте спорядження, – коментують у Міністерстві оборони Австралії.

Як зазначив прем’єр-міністр Австралії Ентоні Альбанезе, остання партія військової допомоги є відповіддю на запит міністра оборони України й демонструє незмінну прихильність його країни народу України.

Нагадаємо, що M113AS4 – бойова броньована машина, створена на основі американського БТР M113A1, призначена для перевезення військових на полі бою.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.