Середа, 18 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Уродженець Хмельниччини воює проти України: Служба безпеки виявила зрадника

Уродженець Хмельниччини воює проти України: Служба безпеки виявила зрадника

Уродженець Хмельниччини воює проти України: Служба безпеки виявила зрадника

Служба безпеки України виявила ще одного зрадника нашої держави у складі російських окупаційних військ. Це уродженець Хмельниччини, який вісім років воєю на боці ворога.

Микола Польний, дослужившись до звання майора, у 2014 році після анексії Криму зрадив присязі та перейшов на бік ворога. Згодом отримав громадянство РФ і продовжив службу у ворожій гвардії на посаді начальника «квартирно-эксплуатационной службы тыла войсковой части 6914 Федеральной службы войск нацгвардии РФ». За «доблесну» роботу у 2018 році запроданець навіть отримав подяку від ворожого керівництва, – зазначають у відомстві.

Після повномасштабного російського вторгнення був відряджений на Херсонщину, де продовжує свою чорну справу.

Батьки Миколи та рідний брат проживають в одному із сіл Хмельницької області, а дружина і неповнолітній син – у Криму. За словами матері зрадника Ганни Польної, про те, що син воює проти українського народу, дізналася від правоохоронців. Мовляв, спілкувалася із сином ще в січні, а згодом і взагалі втратила із ним зв’язок. А коли востаннє їздила до нього в гості у Крим, то той нічого про свою службу не розповідав, – додають у Службі безпеки  України.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.