Вівторок, 17 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Увага! Це ФЕЙК: три вагони поранених бійців везуть у Хмельницький

Увага! Це ФЕЙК: три вагони поранених бійців везуть у Хмельницький

Увага! Це ФЕЙК: три вагони поранених бійців везуть у Хмельницький

У соціальних мережах з’явилася чергова дезінформація про нібито «три вагони поранених бійців з передової», яких начебто привезли у Хмельницький військовий госпіталь та міську лікарню і яким потрібна допомога. Однак, офіцер групи морально-психологічного забезпечення військового госпіталю Дмитро Габінет спростував цю інформацію.

Шановні мешканці Хмельницької області! Звертаю Вашу увагу на черговий фейк. Інформація, яка зазначена у цьому повідомленні, є дезінформацією. Ми бачимо, що ворог все більше і більше активізує свою діяльність в інформаційному просторі, – написав він у Фейсбуці.

Також нагадаємо, що напередодні Дмитро Габінет спростував фейк про потреби військового госпіталю, наголосивши, що в цей момент медзаклад  забезпечений усім необхідним. А про можливість надати допомогу просив уточнювати особисто в нього.

Наш заклад не надає допомогу важким пораненим. Лікарня повністю забезпечена  медикаментами та необхідними речами для пацієнтів. Ми щодня отримуємо як гуманітарну допомогу, так і підтримку влади. А в разі потреби була б офіційна інформація з цього приводу, – зауважив Валерій Гарбузюк, керівник Хмельницької міської лікарні.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.