Неділя, 25 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » В Ізяславі лісівники підвищували протипожежну обізнаність

В Ізяславі лісівники підвищували протипожежну обізнаність

В Ізяславі лісівники підвищували протипожежну обізнаність

Не лише вирощують ліс, а й бережуть його. Так розповідають про свою роботу в ДП “Ізяславський лісгосп”. Для того, аби виконувати її фахово та відповідно до сучасних технологій, фахівці на підприємсті постійно навчаються та підвищують свої практичні навички та вміння.

Днями у лісгсопі відбулись навчання, присвячені безпеці праці. Їх провели для працівників, що працюють у секторах з підвищеною пожежною небезпекою.

Подібні навчання проводяться постійно, відповідно до вимог Кодексу цивільного захисту України, кажуть у пресслужбі лісгоспу. – Метою проведення навчання є підвищення загальних пожежно-технічних знань працюючих, навчання їх правилам пожежної безпеки з урахуванням пожежонебезпечних особливостей підприємства, більш глибоке ознайомлення з вимогами пожежної безпеки при проведенні вогневих робіт та протипожежними заходами і діями у разі виникнення лісової пожежі.

Лекцію провів  представник Приватного підприємства «БЕЗПЕКА В. С. Е.» у присутності провідного інженера з охорони праці  ДП «Ізяславський  лісгосп» Юрія Ярославського.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.