Неділя, 23 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » В Ізяславі відбувся футбольний турнір пам’яті Олега Довгого

В Ізяславі відбувся футбольний турнір пам’яті Олега Довгого

В Ізяславі відбувся футбольний турнір пам’яті Олега Довгого

Змагання, присвячене пам’яті земляка, Героя України Олега Довгого, в Ізяславській ТГ проводять щорічно.

Так краяни вшановують пам’ять загиблого у 2015 році на Луганщині лейтенанта ЗСУ Олега Довгого.

Футбол у житті нашого новітнього Героя займав особливе місце. Загалом спорт – це була його стихія, адже завжди брав активну участь у спортивному житті Ізяславщини. Саме через таку любов до спорту навіть мав позивний «Фізрук». І цей щорічний турнір – знак пошани і пам’яті про нашого відважного захисника, – зазначають у громаді.

Дату турніру приурочують Дню Народження Воїна. Цьогоріч 6 січня Олегові мало виповнитися 30 років.

Змагання відбулися у спорткомплексі Ізяславської ДЮСШ 8 січня. Участь у них взяли команди з Ізяслава, Теліжинець та Ліщан. У фіналі перше місце здобула команда “Вікторія” (Ізяслав), яка обіграла ізяславський “Завод”. На третьому місці – “Камчатка” (Теліжинці), а четверті – “Агро-Інвест” (Ліщани).

– Головна мета таких заходів – це не результат, а шана та повага до наших оборонців, тих, хто був з нами поруч раніше, проте, на жаль, наразі вони залишились в нашій пам‘яті назавжди. Переконаний, турнір матиме продовження та збільшить свої масштаби в наступні роки, – сказав директор Ізяславської дитячо-юнацької спортивної школи Сергій Божкевич.

На турнірі також були присутні батьки Олега – Валентина Петрівна та Іван Іванович, котрий сам пішов боронити Україну зі зброєю в руках. На завершення змагання батьки Олега Довгого подякували всім за такий спомин про їхнього сина, – кажуть у пресслужбі Ізяславської міськради.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.