Вівторок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » В Ізяславській громаді розповіли як утримують ґрунтові дороги

В Ізяславській громаді розповіли як утримують ґрунтові дороги

В Ізяславській громаді розповіли як утримують ґрунтові дороги

В Ізяславській ТГ пояснили як під час воєнного стану, коли видатки заморожені, вони утримують дороги у громаді. Інформацію про це на офіційному сайті громади оприлюдними днями.

Зараз в Україні діє режим воєнного стану, а це означає, що всі видатки з бюджетів громаді можна витрачати лише на забезпечення оборонної здатності України, а також на соціально захищені статті та виплати. Так, громади не мають змоги зараз фінсувати ремонти чи будівництво доріг.

У селах Ізяславської громади виходять із ситуації тим, що до облаштування доріг залучають аграріїв – сільськогосподарські товариства, що працюють на території громади.

– Ремонт доріг – це, передусім, питання безпеки учасників дорожнього руху, а отже, всіх жителів та гостей громади. І наразі дієвим шляхом покращення стану ґрунтових доріг у сільських населених пунктах Ізяславщини є грейдерування. У пріоритеті – вулиці, якими прямують маршрутні автобуси та транспорт спеціалізованих служб. При цьому, ґрунтові дороги не тільки вирівнюють, а й частково підсипають, що покращує стан вулиць, зменшуючи аварійність доріг для транспортних засобів та пішоходів, – коментують в громаді.

Днями прогрейдерували дороги у Двірецькому старостинському окрузі.

Попереду – ще чимало роботи та вулиць, які «чекають». Залежно від можливостей, продовжуємо підтримувати життєздатність інфраструктури, – додають у громаді.

Головне фото: ілюстративне

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.