Вівторок, 17 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » В Ізяславській громаді створять Координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання

В Ізяславській громаді створять Координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання

В Ізяславській громаді створять Координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання

Координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання створять в Ізяславській тергромаді. Таке рішення прийняли на крайньому засіданні виконкому, що відбулось учора, 22 лютого.

Останніми тижнями значна увага приділена питанням запобігання військового вторгнення на територію України зі сторони Російської Федерації. А тому на території Ізяславської міської територіальної громади вживаються відповідні заходи, – говорять у виконкомі.

Аби забезпечити організацію навчання населення алгоритму дій у разі надзвичайної ситуації, у виконкомі затвердили організаційно-методичні вказівки з підготовки населення Ізяславської МТГ до дій у надзвичайних ситуаціях на  2022-2023 роки.

– Також було затверджено Положення про комісію з питань евакуації для забезпечення організації та своєчасного проведення евакуації населення громади у випадку загрози і виникнення надзвичайних ситуацій.

Крім того, у громаді учасники бойових дій ініціювали тренінг з тактичної медицини за новітніми стандартами та вогневої підготовки. Він відбудеться у неділю, 27 лютого, в приміщенні спорткомплексу Ізяславської ДЮСШ (м. Ізяслав, вул. Вокзальна, 11).

Під час проведення тренінгу робота буде побудована за наступними напрямками:
1. Користування тактичним спорядженням.
2. Стрілецька майстерність та безпечне поводження зі зброєю.
3. Надання першої медичної допомоги за алгоритмом MARCH.

Початок тренінгу о 16:30. Контактний телефон: 068-014-25-56. Запрошуються усі бажаючі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.