Четвер, 21 Жовтня
Shadow
Головна » Новини ТГ » Ізяславська ТГ » » В Ізяславській ОТГ п’яний чоловік підпалив обійстя колишньої тещі

В Ізяславській ОТГ п’яний чоловік підпалив обійстя колишньої тещі

В Ізяславській ОТГ п’яний чоловік підпалив обійстя колишньої тещі

В одному із сіл Ізяславської ОТГ чоловік, ідучи додому п’яним, вирішив помститися колишній тещі, підпаливши сіно на її подвір’ї. Вогонь наніс збитків майже на 40 тисяч гривень.

Пок­рівля зго­рі­ла до тла, зав­давши по­тер­пі­лій шко­ди май­же на 39 ти­сяч гри­вень. За це мо­ло­ди­ка при­тяг­ну­ли до кри­мі­наль­ної від­по­ві­даль­нос­ті за ч. 2 ст. 194 КК Ук­ра­їни (умис­не зни­щен­ня або пош­коджен­ня май­на), – повідомила прес-служба Хмель­ницько­го місь­крайон­но­го су­ду.

У суді чоловік розповів, що жаліє про свій вчинок. А вирішив помститися колишній тещі за те, що вона зруйнувала стосунки з дружиною. Побачивши, що вогонь поширився на все подвір’я, він намагався потушити його, але спроба виявилась невдалою.

Колишня дружина сказала в суді, що її чоловік прийшов п’яним, почав із нею сваритися, а потім погрожувати. Врешті чоловік підпалив солому на подвір’ї. Він був з друзями.

Суд виз­нав чо­ло­ві­ка вин­ним у пред’яв­ле­но­му об­ви­ну­ва­чен­ні та приз­на­чив йому по­ка­ран­ня у ви­гляді трьох ро­ків поз­бавлен­ня во­лі. На під­ста­ві ст. 75 КК Ук­ра­їни його звіль­ни­ли від від­бу­ван­ня по­ка­ран­ня з вип­ро­бо­ву­ван­ням і вста­но­ви­ли іс­пи­то­вий строк три­ва­ліс­тю два ро­ки.

Популярні пости