Субота, 29 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » В Ізяславській ТГ формують координаційну раду з питань громадського бюджету: як долучитись

В Ізяславській ТГ формують координаційну раду з питань громадського бюджету: як долучитись

В Ізяславській ТГ формують координаційну раду з питань громадського бюджету: як долучитись

Минулого року на останньому сесійному засіданні депутати та депутатки Ізяславської міськради прийняли проєкт про громадський бюджет на 2022-2024 роки.

Громадський бюджет, або ж бюджет участі, – окреслений відсоток коштів, що виділяють із бюджету громади на реалізацію пропонованих мешканцями проєктів. Далі проходить голосування координаційної ради та онлайн (чи змішане) голосування.

Інформація щодо стану реалізації проектів, які фінансуються за рахунок  міської цільової Програми “Громадський бюджет міста Краматорська на  2021-2025 роки” | Краматорська міська рада

Проєкти громадського бюджету уже реалізують у Славутській та Шепетівській ТГ. Подані та підтримані ідеї стосуються, переважно, рекреаційного та спортивного благоустрою.

– В Ізяславській ТГ пріоритетними напрямками Програми є реалізація проєктів у сфері житлово-комунального господарства та дорожньо-транспортної інфраструктури, енергозбереження, освіти, культури та туризму, спорту, соціального захисту, охорони навколишнього природного середовища; телекомунікацій, зв’язку та інформаційних технологій, – коментують у міськраді. – Загальний обсяг фінансових ресурсів міського бюджету, необхідних для реалізації Програми про громадський бюджет на 2022-2024 роки, складає 1900,0 тис. грн, зокрема, передбачено на 2022 рік – 400,0 тис. грн.

Наразі у громаді анонсували відбір людей, що входитимуть до координаційної ради. Згідно з прийнятим сесією положення, формуватимуть цю раду представники виконавчих органів міської ради (максимум 5 осіб), представники громадськості (максимум 5 осіб) та по одному депутату від кожної постійної комісії.

Усіх охочих запрошують до участі у конкурсному відборі. Для цього слід подати до відділу організаційно-кадрової роботи апарату виконавчого комітету Ізяславської міської ради (м. Ізяслав, вул. Грушевського, буд. 5, ІІ поверх) заяву та пакет документів:

  • копія сторінок паспорта із зазначенням прізвища, імені, по батькові, дати народження, місця реєстрації в населених пунктах на території Ізяславської міської територіальної громади;
  • контактні дані (телефон, адреса електронної пошти);
  • мотиваційний лист, в якому обов’язково зазначається досвід громадської діяльності;
  • згода на обробку персональних даних та оприлюднення зазначеної інформації (крім паспортних даних, телефону, адреси електронної пошти).

Контакти для довідок: (03852) 4-24-96. Прийом документів триватиме до 17:15 20 січня 2022 року.

Популярні пости