П’ятниця, 27 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » В Ізяславській ТГ ліквідували два культурних осередки і створили один новий

В Ізяславській ТГ ліквідували два культурних осередки і створили один новий

В Ізяславській ТГ ліквідували два культурних осередки і створили один новий

Таке рішення прийняли члени виконкому на засіданні, що відбулося минулого тижня. Які ще проєкти розглядали та що вирішили – в тексті.

Загалом, як розповідають у міськраді, на виконком винесли понад 20 питань порядку денного.

У першу чергу, члени виконкому приділили увагу питанням внесення на розгляд ради проєктів рішень: «Про припинення комунального закладу «Ізяславський будинок культури» Ізяславської міської ради шляхом ліквідації», «Про припинення комунального закладу «Ізяславський історико-краєзнавчий музей» Ізяславської міської ради шляхом ліквідації», «Про створення комунального закладу «Ізяславський центр культурних послуг» Ізяславської міської ради».

Також розглянули питання медицини, економіки та інфраструктури: «Про внесення змін до Комплексної програми профілактики злочинності та охорони громадського порядку на території Ізяславської міської територіальної громади на 2021-2025 роки», «Про внесення змін до програми «Територіальна оборона на 2022 рік», «Про внесення змін до бюджету Ізяславської міської ради на 2022 рік», «Про затвердження Переліків вулиць сіл Поліське, Михнів, Нечаївка». Розглянули звіти та фінплани місцевих комунальних підприємств та питання соціальної сфери.

Відповідно до звернень жителів громади, учасниками зібрання обговорено та прийнято рішення стосовно надання допомоги особам на поховання їхніх рідних, у тому числі, тих, які загинули (померли) внаслідок збройної агресії російської федерації.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.