Вівторок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » В “Ізяславському лісгоспі” здійснили технічне приймання лісокультурних робіт

В “Ізяславському лісгоспі” здійснили технічне приймання лісокультурних робіт

В “Ізяславському лісгоспі” здійснили технічне приймання лісокультурних робіт

Лісокультурна весняна кампанія 2022-го року, як зазначають лісівники, на Ізяславщині пройшла в особливих умовах пізнього приходу весни. Проте це не стало перешкодою для якісного відтворення лісів, яке відбулось у стислі агротехнічні строки з дотриманням усіх вимог. Також застосовували в деяких лісництвах нові технології, а саме висаджування сіянців із закритою кореневою системою з допомогою спеціального пристрою.

Таку високу якість підтверджують результати технічного приймання робіт. Про це повідомляє пресслужба ДП «Ізяславський лісгосп».

Дану процедуру проводять щороку для того, щоб визначити якість створених лісових культур та відповідно до проєкту лісових культур. Техприймання здійснюють не пізніше як через 10 днів після закінчення всіх лісокультурних робіт на даній ділянці комісією у складі представників держлісгоспу та лісництва.

Під час технічного приймання перевіряють якість підготовки ґрунту, визначають метод і спосіб створення лісових культур, глибину та густоту садіння чи висівання, якість садивного матеріалу та інші норми створення лісових культур. Наскільки правильно посадили культури, визначають за глибиною розташування кореневої шийки сіянця, щільністю засипання ґрунтом, розміщенням коренів. Для цього розкопують незначну кількість рослин. Якщо лісові культури створювали методом сівби, то перевіряють глибину загортання насіння та рівномірність висівання шляхом розкопування посівних стрічок на різних частинах ділянки, – коментують лісівники.

Отож, згідно з матеріалами технічного приймання лісових культур, створених у 2022 році у ДП «Ізяславський лісгосп», було проведено відтворення лісів на площі – 85,4 га (шляхом лісорозведення – 11,6 га). За станом якості з них визначено на:

  • «дуже добре» – 5 га;
  • «добре» – 60,4 га;
  • «задовільно» – 20 га.

Технічне приймання проведено відповідно до інструкції з проєктування, технічного приймання, обліку та оцінки якості лісокультурних об’єктів, – додають лісівники.

На площі 0, 6 га здійснено посів у розсадниках. На полі дорощування висіяли насіння для вирощування садивного матеріалу з закритою кореневою системою на 560 000 посадкових місць. Асортимент лісоутворюючих та декоративних порід у середньому становить 25 видів. А на 5,4 га створено плантацій новорічних шпилькових порід.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.