Вівторок, 29 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » В Ізяславському водоканалі розповіли про найдивніші знахідки, які містяни спускають в каналізацію

В Ізяславському водоканалі розповіли про найдивніші знахідки, які містяни спускають в каналізацію

В Ізяславському водоканалі розповіли про найдивніші знахідки, які містяни спускають в каналізацію

До 300 кг сміття на добу із місцевих каналізацій щодня збирають та вивозять працівники водоканалу в Ізяславі. Сміття спускають у стоки чи скидають у колектори самі ж мешканці.

Серед “побутових” – жири та волосся. Вони накопичуються на стінках труб, зменшуючи їх пропускну спроможність. А іржа, пісок, ганчірки, поліетиленові вироби створюють інколи настільки серйозні закупорювання в мережах, що усунути їх можливо лише за допомогою спецтехніки або заміни ділянки мережі.

Так, щедро напхані сміттям труби, “дарують неймовірні пригоди” і водоканальникам, і самим ізяславчанам.

Весь «скарб», який скидають до каналізації споживачі у результаті безвідповідальних дій, провокує засмічення стояків і затоплення каналізаційними стоками підвалів будинків, житлових приміщень громадян, які живуть на перших поверхах, а також мереж централізованого водовідведення. Це все створює некомфортні умови проживання для самих жителів багатоповерхівок, яким доводиться часом дихати випарами стічних вод. Фахівці КП «Ізяславводоканал» вимушені залишати заплановані роботи та витрачати час на ліквідацію наслідків аварійних ситуацій, спричинених діями несвідомих громадян. Очищаючи мережі та колектори, працівники водоканалу щодня збирають та вивозять величезну кількість сміття(до 300 кг за добу), – розповідають у водоканалі.

Також є випадки, коли викидають сміття у колектори. Там працівники водоканалу знаходили каміння, плитку, пластик, щебінь тощо. Такі викиди не просто закупорюють водовідведення, а й руйнують труби.

Цьому можна запобігти, якщо використовувати каналізацію лише за призначенням і не робити з неї смітник. Вкотре закликаємо мешканців Ізяславщини використовувати каналізацію виключно за прямим її призначенням. Це вбереже ваші підвали від затоплень, мережі – від аварій, гарантовано продовжить термін їхньої експлуатації, попередить необхідність перекривати воду, – наголошують в установі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.