Середа, 10 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » В одній із шкіл Славути створять кімнату психологічного розвантаження

В одній із шкіл Славути створять кімнату психологічного розвантаження

В одній із шкіл Славути створять кімнату психологічного розвантаження

Кімната психологічного розвантаження для всіх учасників навчального процесу запрацює у Славутській гімназії №4. Для цього навчальний заклад виграв грант.

У грудні 2022 року нашому закладу надійшла пропозиція взяти участь у проєкті «SMILE – підтримка внутрішньо переміщених дітей, молоді та сімей в Україні», який реалізується за підтримки швейцарської організації «Terre des hommer». Тема проєкту нас надзвичайно зацікавила, адже заклад від початку воєнного вторгнення надає освітні послуги внутрішньо переміщеним діткам, родини яких, рятуючись від воєнного лихоліття, знайшли прихисток у нашому місті. Тож, з великим ентузіазмом поринули у роботу. Спочатку, у рамках проєкту, фахівці психологічної служби Славутської гімназії №4 мали змогу пройти навчання для тренерів за методологією «Рух, ігри, спорт, креативність». Далі, вже в якості тренерів, з метою підтримки психічного та емоційного стану дітей, формування у них позитивного мислення, віри в себе та свої сили, розвиток творчих здібностей, практичний психолог Юлія Фадєєва та соціальний педагог Людмила Сержанюк провели в закладі чотири відкритих корекційно-розвиткових заняття для здобувачів освіти 5 класів, дітей з особливими освітніми потребами (у гімназії діє 7 інклюзивних класів) та дітей з внутрішньо переміщених сімей: «Довіра та позитивний настрій», «Підтримаємо один одного», «Країна малювання: нетрадиційні техніки», «Пісочна терапія», – каже директорка закладу Ірина Янісевич.

Реалізують проєкт швейцарська організація «Terre des hommes», громадська організація «Центр відновлення та реабілітації».

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.