Понеділок, 22 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » В останній шлях у Ганнопільській громаді провели полеглого у боях Захисника

В останній шлях у Ганнопільській громаді провели полеглого у боях Захисника

В останній шлях у Ганнопільській громаді провели полеглого у боях Захисника

20-річний Воїн Микола Музичук став на захист України після повномасштабного вторгнення росії. Його земляки розповідають, юнак не міг лишатись остронь.

Микола народився 17 грудня 2002 року у селі Клепачі. У рідному селі пішов до школи. Після закінчення місцевого НВК у 2018 році вступив до вищого профучилища у Корці. Юнак працював у місцевому господарстві, а перед початком повномасштабної війни, у грудні 2021 року, призвався до військової служби.

Після чого не зміг лишитися осторонь, та став на захист Батьківщини, підписавши контракт. Воїн незламно стояв на захисті України, виконуючи свій військовий обов’язок з великою мужністю. Він брав участь у боях за нашу країну, за її свободу і незалежність. На жаль, 21 травня 2023 року він загинув, забезпечуючи нашу безпеку та свободу. Йому було лише 20 років….Слова не здатні виразити повну глибину нашої скорботи. Ми втратили сміливого захисника, який неухильно стояв на передовій, оберігаючи нашу державу. Микола буде завжди пам’ятатися як герой, який зробив найвищий жертовний внесок у відстоювання наших цінностей. В цей важкий час ми об’єднуємося в горі з рідними та близькими Миколи. Нехай наша спільна молитва і підтримка допоможуть їм подолати біль і горе. Нехай він знайде вічний спокій, а його вчинки та самопожертва стануть джерелом вдячності та добрих споминів у серцях народу. Ми завжди пам’ятатимемо Миколу МУЗИЧУКА як справжнього героя, чий внесок у захист України залишиться незабутнім. Його відвага і сила духу надихатимуть нас у важкі моменти і нагадуватимуть про цінність свободи. Ми висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Миколи Севастяновича. Хай Божа ласка оберігає їх у цей скорботний час і дарує силу пережити втрату. Вічна пам’ять молодому воїну, який пройшов через вогонь і безсмертний залишився в наших серцях. Світла дорога тобі, герою! Царство Небесне…

Популярні пости