П’ятниця, 2 Червня
Shadow
Головна » Новини » » В Шепетівській ОТГ отримали черговий транш гуманітарної допомоги з Нідерландів

В Шепетівській ОТГ отримали черговий транш гуманітарної допомоги з Нідерландів

В Шепетівській ОТГ отримали черговий транш гуманітарної допомоги з Нідерландів

22-23 листопада в Шепетівку прибули 2 вантажівки з Нідерландів, які доставили міжнародну гуманітарну допомогу. Згідно з процедурою, надані речі розвантажені та опломбовані на митному складі тимчасового зберігання. Після проходження документального оформлення в Мінсоцполітики вони будуть надані потребуючим людям та установам в межах реалізації проєкту «Нас єднає добро».

«Нас єднає добро» – міжнародний благодійний проєкт, що має на меті надання гуманітарної допомоги жителям Хмельниччини. Впродовж понад 5 років у співпраці з нідерландським фондом «De Ruyter» цю ініціативу на Поділлі реалізовував Фонд “Зміцнення громад” (м. Шепетівка). Цьогоріч до місії доброчинності долучився Благодійний фонд Олександа Співака.

Завдяки партнерству благодійники підтримують соціально-незахищені сім`ї, допомагають громадським організаціям, релігійним громадам, медичним, соціальним та освітнім закладам.

Спільна діяльність дозволить охопити ще більше родин та організацій, адже передані речі, а саме одяг, меблі, шкільне та медичне приладдя, є потрібними в поліпшенні добробуту та ефективності роботи, – коментують у Благодійному фонді Олександра Співака.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.