П’ятниця, 28 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » В Україні оприлюднили вартість пробного ЗНО: скільки доведеться заплатити абітурієнтам із Шепетівського району

В Україні оприлюднили вартість пробного ЗНО: скільки доведеться заплатити абітурієнтам із Шепетівського району

В Україні оприлюднили вартість пробного ЗНО: скільки доведеться заплатити абітурієнтам із Шепетівського району

У регіональних центрах оцінювання якості освіти (РЦОЯО) визначили вартість пробного ЗНО для майбутніх абітурієнтів та абітурієнток.

Залежно від регіону проживання учасників, вартість одного пробного тесту коливається від від 213 до 309 грн. Хмельницьку, Житомирську та Вінницьку області обслуговує Вінницький РЦОЯО. Цьогоріч там встановили ціну 300 грн за один пробний тест.

Реєстрація на пробне ЗНО відбудеться з 5 по 22 січня. До 25 січня включно можна внести кошти за тест (врахуйте, що період надходження коштів на рахунок центру триває упродовж 5 днів). До 10 березня в особистих кабінетах учасників та учасниць пробного ЗНО розмістять запрошення на проходження тесту. Пробне тестування відбудеться:

  • 19 березня 2022 року – українська мова, українська мова і література;
  • 26 березня 2022 року – історія України, математика, математика (завдання рівня стандарт), біологія, географія, фізика, хімія, англійська, німецька, французька, іспанська мови.

Внести свої відповіді до особистого кабінету учасники та учасниці зможуть упродовж трьох днів після тесту:

  • 19 – 21 березня 2022 року – з української мови, української мови і літератури;
  • 26 – 28 березня 2022 року – з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарт), біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської мов.

Результати з української мови та літератури оприлюднять 25 березня, а з решти предметів – 1 квітня.

Фахівці підготовки до ЗНО розробили алгоритм підготовки до тестів для абітурієнтів до ВНЗ, магістратури та вчителів – ЗНО-онлайн.

На сайті «ЗНО онлайн» розміщені тести, що складали абітурієнти під час зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2020 років, а також варіанти тестів, що пропонувались вступникам до вищих навчальних закладів України під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2020 років.

Підготуватись до ЗНО можна онлайн за наступними посиланнями:

Популярні пости