Середа, 18 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » В Україні пенсії нараховують безперебійно (відео)

В Україні пенсії нараховують безперебійно (відео)

В Україні пенсії нараховують безперебійно (відео)
Сьогодні, 2 березня, в Україні провели нарахування пенсій за березень. Про це у своєму телеграм-каналі повідомила Верховна Рада України. Як йдеться у повідомленні, Україна безумовно забезпечує соцзахист осіб похилого віку.

– Соціальний захист населення у військовий період – на особливому контролі парламенту. Комітет опікується та контролює вирішення найактуальніших питань цивільного населення. Відбувається злагоджена робота усіх гілок влади в інтересах громади. Наразі на порядку денному – забезпечення людей поважного віку пенсіями, – повідомила Голова Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова.

У Пенсійному фонді України нарахували пенсії за березень 2022 року та розпочали передачу відомостей уповноваженим на виплату пенсій банкам та АТ «Укрпошта».

Профінансовано 8,2 мільярдів гривень, у тому числі 4,5 мільярди гривень на виплату «військових» пенсій. Зарахування на рахунки розпочато в установленому порядку. Нарахування пенсій відбулося відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 лютого 2022 року №118 «Про індексацію пенсій та заходи щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2022 році», – із застосуванням збільшеного на 14% показника середньої заробітної плати, який враховується для обчислення пенсії.

У держави є ресурс, аби виплачувати пенсії та заробітні плати вчасно та в повному обсязі. Про це у своєму зверненні сказав міністр фінансів Сергій Марченко.

Додаємо перелік сервісних центрів головних управлінь Пенсійного фонду України в областях, до яких можливо звернутися для вирішення питань пенсійного забезпечення.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.