П’ятниця, 7 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » В Україні стартують проєкт “єРобота”: про що він (відео)

В Україні стартують проєкт “єРобота”: про що він (відео)

В Україні стартують проєкт “єРобота”: про що він (відео)

Безповоротні ґранти, підтримка аграріїв, бізнесу та безробітних. В Україні об’єднали профільні програми підтримки працевлаштування населення у масштабному проєкті “єРобота”. Про деталі та можливості для жителів Шепетівського району – далі в тексті.

Як пояснив Денис Шмигаль, Прем’єр-міністр України, в Уряді вони починають впровадження нового великого проєкту ґрантової безповоротної підтримки нових бізнесів.

– Ми затвердили три програми ґрантового фінансування і ще три програми будуть схвалені найближчим часом. Важливий акцент всіх цих програм — створення нових робочих місць та можливість онлайн-оформлення заяви на отримання ґранту. Тому ми об’єднали всі ці програми під загальною назвою «єРобота», – каже Шмигаль.

У межах анонсованої програми українці, які хочуть запустити новий бізнес, зможуть отримати безповоротні ґранти до 250 тисяч гривень.

Будь-який українець, що не працює на інших підприємствах, не веде інший бізнес, має бізнес-план і тверді наміри розпочати власну справу, може розраховувати на підтримку держави. Ми плануємо видати 20 тисяч ґрантів за рік на запуск будь-якого мікробізнесу, як то пошив одягу і взуття, хімчистка, сервісний чи ремонтний центр, СТО, монтажні роботи тощо, – пояснює Прем’єр-міністр.

Для агаріїв у межах проєкту «єРобота» затвердили програми безповоротних. Їх виділятимуть під створення садів і теплиць.

Так, за програмою часткової компенсації вартості створення теплиць, розмір ґранту становитиме від 5 до 7 млн грн. Учасниками програми можуть бути як приватні підприємці, так і аграрні компанії й фермерські господарства, які мають у власності або в оренді землю на строк не менше 25 років. Також аграріям надаватиметься від 300 до 400 тисяч грн на 1 гектар садів — це близько 70% від середньої вартості висадки. Кошти надходитимуть на банківський рахунок для прозорої закупівлі саджанців, обладнання, систем поливу, добрив тощо.

Водночас, урядові рішення передбачають працевлаштування офіційно зареєстрованих безробітних громадян.

В умовах повномасштабної війни нам потрібно мобілізувати всі можливі ресурси для перемоги над російськими окупантами. Це стосується й організації роботи в тилу. Уряд сьогодні затвердить документ, який передбачає, що офіційно зареєстровані безробітні, які протягом 30 днів не працевлаштовані, будуть залучатися до суспільно корисних робіт. Це може бути розбір завалів, будівництво захисних споруд, благоустрій, ремонтні чи сільськогосподарські роботи. Що саме потрібно робити в кожному конкретному регіоні — визначатиме місцева влада, – повідомив Прем’єр.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.