Четвер, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » В Україні заборонили контент з російським походженням

В Україні заборонили контент з російським походженням

В Україні заборонили контент з російським походженням

Музику, що вироблена у країні-агресорці, заборонили використовувати у публічному просторі України. Таке рішення підтримали вчора, 19 червня, українські нардепи. Також прийняли закон, що регулює обіг видавничої продукції.

рускій «культурний» корабель іде вслід за воєнним! Сьогодні Верховна Рада України підтримала законопроєкти про обмеження музичного контенту держави-агресорки та про заборону імпортувати, продавати, видавати книги росавторів. Ми хочемо читати і слухати українське! російська книга і музика — йди… додому, тобі тут не раді! прокоментував Олександр Корнієнко, Перший заступник Голови Верховної Ради України.

Депутати підтримали Закон Про внесення змін до деяких законів України щодо частки пісень державною мовою в музичних радіопрограмах і радіопередачах та заборони відтворення музичної продукції походження держави-агресорки, що, зокрема, визначає поняття “національного музичного продукту”. Також запровадили програму його підтримки та розвитку.

У тому числі, шляхом грантування заборонили публічне виконання, показ, демонстрацію, сповіщення фонограм, відеограм та музичних кліпів, які здійснені співаком (співачкою), який після 1991 року був громадянином держави-агресорки або зареєстрованим у рф фіз./ юр. особою (крім колишніх, які є, або на момент смерті були громадянами України, і не мають, або не мали, на момент смерті рф-громадянства), збільшили до 40% частку пісень та до 75% добового обсягу ведення новинно-аналітичних та розважальних передач державною мовою при здійсненні радіомовлення, а також заборонили проведення гастрольних заходів виконавцями/ співаками – громадянами рф (крім тих, які засуджують агресію проти України та внесені до відповідного Переліку).

Також депутати підтримали Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо встановлення обмежень на ввезення та розповсюдження видавничої продукції, що стосується держави-агресорки, Республіки Білорусь, тимчасово окупованої території України». Згідно з ним, до Украни забороняють ввезення та розповсюдження видавничої продукції з росії, білорусі та тимчасово окупованих територій України.

А для видань, виданих мовою держави-агресорки, що ввозяться з інших країн, запровадили дозвільний порядок ввезення, який досі діяв для видань, що ввозяться з росії.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.