
Буковинський державний медичний університет розробив чат-бот у Telegram. Про це повідомили у телеграм-каналі Держспецзв’язку. Завдяки цій програмі українці можуть отримати віддалений медичний супровід і психологічну допомогу.
– Після вибору потрібного спеціаліста Ви отримуватимете посилання на онлайн-зустріч у зручний для Вас час! А щоб Ви не забули про консультацію – чат-бот обов’язково Вам про неї нагадає, – зазначають розробники.
Наразі чат-бот розроблений для українських лікарів. У подальшому планують його зробити інтернаціональним і залучати закордонних спеціалістів для консультацій іншими мовами.
– Наше головне завдання – надати ефективну, швидку та якісну допомогу всім, хто цього потребує! Усі напрямки працюють без прямого доступу телефонів лікарів, а через створені ІР-адреси або посилання на онлайн-зустрічі. Якщо лікарі хочуть долучитися – ось анкета, – додають в університеті.
Підключитися:
- https://t.me/DoctorOnlineUABot
- https://t.me/DoctorOnlineUABot
- https://t.me/DoctorOnlineUABot