Понеділок, 26 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » В Україні змінити цільове призначення землі стане простіше?

В Україні змінити цільове призначення землі стане простіше?

В Україні змінити цільове призначення землі стане простіше?

Учора, 6 лютого, народні депутати ухвалили у другому читанні та в цілому законопроєкт, який передбачає кардинальне спрощення процедури зміни цільового призначення землі з сільськогосподарського на промислове (№9627).

Джерело: Проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України для залучення інвестицій з метою швидкої відбудови України

  • Це дозволить прискорити оформлення землі для будівництва заводів та обʼєктів енергетики з 1-3 років до 1,5 місяця (№9627, друге читання), – написав у своєму фб співавтор законопроєкту, заступник голови парламентського Комітету з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський.

Застосовуватимуть спрощену процедуру за межами населених пунктів і лише там, де відсутня розроблена містобудівна документація. Процедура поширюватиметься на визначений законом перелік обʼєктів промисловості та енергетики і діятиме впродовж воєнного стану та п’ять років після його закінчення.

  • Прибираються можливості для чиновників регіонального рівня пускати підприємця, який не хоче платити хабарі, «по великому колу» збирання довідок. Цього багатомільярдного ринку «подяк у конвертах» більше не буде, — цитує Дмитра Кисилевського видання “Агропортал.”

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.