П’ятниця, 21 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » В Ямпільській громаді відбулося засідання комісії з питань прав людини

В Ямпільській громаді відбулося засідання комісії з питань прав людини

В Ямпільській громаді відбулося засідання комісії з питань прав людини

В Ямпільській громаді відбулося засідання комісії з питань прав людини, законності, запобігання корупції, регламенту, депутатської етики та місцевої згуртованості.

– Під час засідання розглянули питання про врегулювання питання господарського відання складовими єдиної газорозподільної системи. Також про внесення змін до Комплексної програми запобігання та зменшення впливу надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на території Ямпільської селищної ради на 2019-2023 роки, – зазначили у громаді.

Обговорили питання щодо внесення змін до бюджету Ямпільської територіальної громади на 2023 рік.

Підняли питання про скасування рішення сесії «Про надання статусу опорного закладу загальної середньої освіти Ямпільському ліцею Ямпільської селищної ради» та про проведення конкурсу на визначення опорного закладу освіти Ямпільської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області, – наголосили у громаді.

Крім того, обговорили питання щодо організації та проведення громадського обговорення щодо реорганізації мережі, перепрофілювання (зміна типу) закладів загальної середньої освіти Ямпільської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області.

Усі питання, які обговорювалися комісією, будуть виноситися на розгляд сесії селищної ради.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.