Неділя, 14 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » Вдячність за життя: в Україні запустять “бойові” для військових

Вдячність за життя: в Україні запустять “бойові” для військових

Вдячність за життя: в Україні запустять “бойові” для військових

Ініціативу створити “бойові” оприлюднили у Монобанку. Співзасновник Моно Олег Гороховський пояснює: щомісячно українці залишають понад 100 мільйонів гривень чайових у якості подяки в кафе та ресторанах.

  • А чи мали б ми змогу, в принципі, відвідати кафе чи ресторан, якби не Збройні Сили? Ні! Саме тому ми придумали «Бойові». Це як чайові, тільки чайові – це вдячність за сервіс, а Бойові – це вдячність за життя. Ми хочемо стати першою країною в світі, яка зробить щоденною звичкою не лише чайові, а й бойові.

Коли ви оплачуватимете рахунок по QR-коду в закладах, які активують цей сервіс, після екрана чайових зʼявиться новий екран бойових, де ви зможете віддячити за захист, а гроші будуть використані на прямі потреби війська.

  • Кожен заклад може додати свою Банку і бойові підуть тим підрозділам або військовим, яким допомагає саме ваш бізнес. Ви ж всі допомагаєте, правда?! Якщо б не ЗСУ, за столиками у ресторанах було б завжди пусто. Та і столів напевно вже не було би. Памʼятайте про це за кожною філіжанкою кави. І залишайте не лише чайові тим, хто нам її приготував, а й бойові тим, завдяки кому ця кава взагалі можлива. Для підключення бойових у вашому закладі зверніться до вашого аккаунт-менеджера. А якщо ваш заклад ще не підключений до expirenza by mono, то саме час це зробити за цим посиланням: (https://monobank.ua/expirenza)“.

Популярні пости