Неділя, 24 Жовтня
Shadow
Головна » Новини ТГ » Білогірська ТГ » » Велике будівництво: у Білогірській ОТГ ремонтують дорогу

Велике будівництво: у Білогірській ОТГ ремонтують дорогу

Велике будівництво: у Білогірській ОТГ ремонтують дорогу

Ділянку дороги Р-48 Кам’янець-Подільський – Сатанів – Війтівці – Білогір’я, км 50 – км 118, що веде до Національного природного парку «Подільські Товтри», ремонтують у рамках урядової програми “Велике Будівництво”. Асфальтобетонним покриттям уже вмощено понад 50 кілометрів автодороги Р-48, – повідомляє Прес-служба Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області.

Відповідно до плану, цьогоріч відбудеться повне відновлення ділянки автошляху Р-48 протяжністю 60 км, що пролягає у двох напрямках: смт. Війтівці – с. Базалія та смт. Війтівці – смт. Сатанів.

Одночасно із виконанням регенерації основи та влаштуванням асфальтобетонних шарів, дорожники  облаштовують відновлені ділянки, зокрема укріплюють узбіччя, наносять нову дорожню розмітку, – коментують на сайті Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області.

Нині тривають роботи у  смт. Сатанів та біля с. Базалія. Роботи веде ПАТ «Хмельницьке ШБУ № 56». Ремонтники в ході поточного середнього ремонту відновлюють дорогу, покриваючи її двома шарами асфальтобетону. Також упорядковують кишені-заїзди та майбутні зупинки автотранспорту, місцеві з’їзди. Рух транспорту не припинений.

Популярні пости