Вівторок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Верховна Рада вдруге ухвалила законопроєкт, що визнає росію державою-терористом

Верховна Рада вдруге ухвалила законопроєкт, що визнає росію державою-терористом

Верховна Рада вдруге ухвалила законопроєкт, що визнає росію державою-терористом

Ключові в історичному та дипломатичному контекстах законопроєкти підтримали депутати Верховної Ради України. Про це у своєму фейсбук повідомив нардеп та історик Володимир В’ятрович.

Серед вагомих дипломатичних кроків – депутати підтримали законопроєкт 7214. Він визнає росію державою-терористом, а режим цієї країни – тоталітарним та нацистським. Уперше законопроєкт депутати підтримали у квітні. Президент не підписав його, повернувши із корективами. Парламент врахував зауваження та ухвалив цей проєкт ще раз.

– Закон забороняє пропаганду російськогонацистського режиму та символіки російського вторгнення в Україну. В тому числі – партіями, громадськими об’єднаннями та медіа.
Ще один ухвалений сьогодні закон, співавтором якого я також є, звільняє від ПДВ виготовлення і розповсюдження аудіокниг, озвучених українською мовою
, – йдеться в дописі.

Також нардепи прийняли рішення щодо виходу з декількох договорів, які колись наша країна уклала у рамках СНД.

Процес, започаткований рішенням РНБО і указом президента в 2018 році, має кінцевою метою повний вихід України з договорів СНД, – наголосив В’ятрович. – Зокрема, сьогодні ми проголосували за вихід з Угоди «Про увічнення пам’яті про мужність і героїзм народів держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років», підписаної в часи Януковича. Ще один крок до повного звільнення України від російського побєдобєсія, – зазначив В’ятрович.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.