Субота, 30 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » Віддав своє життя та земну працю галузі освіти: жителі Плужненщини в жалобі за померлим земляком

Віддав своє життя та земну працю галузі освіти: жителі Плужненщини в жалобі за померлим земляком

Віддав своє життя та земну працю галузі освіти: жителі Плужненщини в жалобі за померлим земляком

У Плужненській громаді передчасно пішов з життя визначний мешканець краю, освітянин – директор Плужненського професійного аграрного ліцею Михайло Лісовський.

Михайло Іванович був справжнім патріотом своєї справи та краю. Земляки, вихованці, випускники та колеги називають його людиною слова, совісті та честі, “Освітянином” з великої літери.

Пішла з життя чуйна, доброзичлива, щира людина, яка віддала своє життя та земну працю галузі освіти. Виконавчий комітет Плужненської сільської ради висловлює щирі співчуття сім’ї Лісовських з приводу втрати дорогої людини, чоловіка, батька, дідуся та директора Плужненського професійного аграрного ліцею – Михайла Івановича. Вічна пам’ять та царство небесне! – кажуть у виконкомі.

Життя людське коротке, як мить, але разом з тим багате на різні події – і радісні, і сумні. Ще декілька днів тому Михайло Іванович Лісовський, директор Плужненського професійного аграрного ліцею, по-батьківськи благословляв в самостійне життя випускників закладу, а сьогодні я отримала сумну звістку про те, що його зболене серце перестало битись. Відійшов у вічність високопрофесійний керівник, ветеран профтехосвіти Хмельниччини, громадський діяч, колега, чия професійна діяльність була спрямована на розвиток профтехосвіти. Впродовж чверть століття Михайло Іванович був для мене радником, старшим товаришем і просто людиною, яка у важку хвилину підставляла плече підтримки. Висловлюю слова співчуття дружині, всій родині, колективу ліцею. Вічна пам’ять і Царство Боже. Переконана, що пам’ять про Михайла Івановича назавжди залишиться в серцях колег-профтехосвітян та в історії освіти Хмельниччини, – написала Антоніна Денискова.

Михайло Іванович був надзвичайною людиною, високопрофесійним керівником, який щедро вкладав своє серце, любов, знання, енергію у навчання та виховання здобувачів освіти, створення усіх умов для їх радісного, творчого та професійного розвитку, щасливого майбутнього, – говорять про колегу в Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області.

Світла пам’ять землякові!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.