Середа, 28 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » Вільні кошти з Нетішинського бюджету тимчасово покладуть на депозит

Вільні кошти з Нетішинського бюджету тимчасово покладуть на депозит

Вільні кошти з Нетішинського бюджету тимчасово покладуть на депозит

Відповідне робоче засідання конкурсної комісії відбулось 5 січня під головуванням начальника фінансового управління виконавчого комітету Нетішинської міської ради Валентини Кравчук, – йдеться на офіційному сайті міськради.

На засіданні члени комісії обирали установу банку для розміщення тимчасово вільних коштів бюджету Нетішинської міської територіальної громади на вкладних (депозитних) рахунках у банках.

У 2021 році планується розташувати на депозитний рахунок тимчасово вільні кошти Нетішинської міської територіальної громади в сумі до 15 млн. грн. Вони не призведуть до втрати платоспроможності місцевого бюджету та виникнення заборгованості.

На конкурсі розглядали заявки-пропозиції чотирьох банків, у яких більше 75% статутного капіталу володіє держава, а саме: ПАТ АБ «Укргазбанк», ПАТ «Укрексімбанк», АТ «Ощадбанк», АТ КБ «Приватбанк».

Конкурсна комісія прийняла рішення, що в 2021 році тимчасово вільні кошти бюджету міської територіальної громади будуть розміщені на депозитному рахунку в АТ «Ощадбанк» з річною ставкою 5,7%.

Нетішинська міська рада вже має подібний досвід, адже у 2020 році розташовували тимчасово вільні кошти в ПАТ «Укрексімбанк» (річна ставка 10,7%) від чого бюджет Нетішинської міської територіальної громади додатково отримав 757 тис. грн.

Довідка: Тимчасово вільні кошти – це кошти на період здійснення процесу державних закупівель або отримані додаткові кошти, які будуть використовуватись у літній період і т. д.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.