
Інститут кольору Pantone, який задає тренди кольорів у світі моди, на своїй сторінці в інстаграм опублікував одразу два кольори “freedom blue” (“вільний синій”) та “energising yellow” (“енергійний жовтий”) – барви українського стяга.
Світові знаменитості підтримують нашу країну, говорять про те, що Росія вторглась у нашу державу та на кількамільярдну аудиторію заявляють про свою позицію.
На підтримку України та українців уже висловилися Бенедикт Камбербетч, Мадонна, Х’ю Джекман, Кім Кардаш’ян, Ендрю Гарфілд, Мікі Рурк та багато інших селеб. Із українським стягом та словами підтримки оприлюднив допис у соцмережах актор та співак Джаред Лето.

Репер Каньє Вест також висловився у підтримку України у своєму інстаграм.

У своєму твіттері нашу країну підтримала “мама Гаррі Поттера” Дж. К. Роулінг. Вона ретвітнула допис прихильниці із текстом “Дорога Дж. К. Роулінг, яким було закляття професорки Макґонаґл, що оживило статуї для захисту Хоґвартсу? Гадаю такого ми нині потребуємо для України”.
– Це один із тих випадків, коли я би дуже хотіла чаклувати, Джулс. #IStandWithUkraine, – написала Роулінг.

Свою підтримку нашій країні висловив гурт Gorillas. Музиканти написали, що вірять – обов’язково виступлять із концертом в Україні, коли всі ці події завершаться, і переконані, це станеться дуже скоро.

– У той час, як ми є свідками мужності українців, ми також є свідками неймовірного тягаря тих, хто вибрав безпеку. Через GoFundMe цей збір коштів безпосередньо вплине на становище біженців та надання гуманітарної допомоги. Кошти принесуть користь Flexport.org та Airbnb.org – двом організаціям, які активно працюють на місцях і надають негайну допомогу тим, хто її найбільше потребує. Flexport.org організовує доставку гуманітарної допомоги до місць розташування біженців у Польщі, Румунії, Угорщині, Словаччині та Молдові. Airbnb.org надає безкоштовне короткострокове житло біженцям, які біжать з України. Бути з Україною означає підтримувати українців, – йдеться у дописі.