Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Віталій Бузиль: лікарі-переселенці розпочати роботу в Шепетівській багатопрофільній лікарні

Віталій Бузиль: лікарі-переселенці розпочати роботу в Шепетівській багатопрофільній лікарні

Віталій Бузиль: лікарі-переселенці розпочати роботу в Шепетівській багатопрофільній лікарні

Міський голова Шепетівки Віталій Бузиль провів зустріч із лікарями, які є вимушеними переселенцями із Сі́верськодоне́цьку Луганської області. Вони розпочали свою роботу у Шепетівській багатопрофільній лікарні. Про це очільник міста розповів на своїй сторінці у Facebook.

– Шепетівська багатопрофільна лікарня підсилюється новими професіоналами. Вже приступили до виконання посадових обов’язків лікар-хірург вищої категорії Сергій Васильович Пономарьов та лікар-уролог вищої категорії Олександр Анатолійович Макаренко. Родини лікарів – вимушені переселенці із Сі́верськодоне́цьку Луганської області, а Шепетівка має честь прийняти їх із родинами на постійне місце проживання, – розповідає міський голова.

Також Віталій Володимирович зазначив, що наразі лікарі адаптуються до нових умов праці. Влада ж, зі свого боку, намагається максимально сприяти релокації тих, хто виїздить із зони бойових дій.

Особливо приємно, коли нашу Шепетівку обирають і як бізнес-майданчик, і як місто для життя. У багатопрофільній лікарі вже працюють три лікарі зі статусом переміщених осіб – це лікар-гематолог, дитячий окуліст та лікар-анастезіолог, які прибули з Київщини та Харківщини. Але вище згадані фахівці планують повернутися до рідної домівки, за що ми теж щиро вболіватимемо, – додає Віталій Бузиль.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.