Вівторок, 17 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Віталій Бузиль про «Судилківський міст»: перші кроки та окреслені плани

Віталій Бузиль про «Судилківський міст»: перші кроки та окреслені плани

Віталій Бузиль про «Судилківський міст»: перші кроки та окреслені плани

Напередодні у стінах Верховної Ради підіймали питання про фінансування реконструкції «Судилківського мосту». Зокрема народний депутат України Олексій Жмеренецький зазначав, що цьогоріч мають виготовити проєктно-кошторисну документацію для подальшого ремонту мосту. На фінансування її виготовлення спрямували півтора мільйони гривень із коштів субвенції на соціально-економічний розвиток.

Сьогодні укладено договір на виготовлення проєктно-кошторисної документації на реконструкцію шляхопроводу на перетині вулиць Судилківської та залізничних колій у м. Шепетівці. Вартість виготовлення лише самого проєкту складе 1 500 000 грн, – зазначив Віталій Бузиль, міський голова Шепетівки.

Даний об’єкт, як зазначає очільник Шепетівки, – надзвичайно складний, бо не має альтернативи об’їзної дороги, об’єднує сторони району, фактично є частиною автомобільної дороги державного значення Т23-09 Шепетівка — Полонне — Бердичів.

Складність виготовлення проєкту також полягає у тому, що шляхопровід пролягає над залізничними коліями. Але виготовлення ПКД дасть нам можливість предметно розуміти вартість повної реконструкції і початок роботи із залучення фінансування, – додає Віталій Бузиль.

Також Віталій Володимирович зауважив, що проєкт буде дороговартісним і лише бюджетом громади подужати його не вдасться, тож шукатимуть додаткові джерела.

Також читайте: У Верховній Раді говорили про “Судилківський міст” (відео)

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.