Субота, 13 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Віталій Янушевський: як у Шепетівці відбудеться опалювальний сезон

Віталій Янушевський: як у Шепетівці відбудеться опалювальний сезон

Віталій Янушевський: як у Шепетівці відбудеться опалювальний сезон

Про готовність громади, ціни у платіжках та ризики, які на нас чекають: напередодні старту опалювального сезону наші журналісти порталу “Хмельниччина північ” поспілкувалися з Віталієм Янушевським, заступником міського голови Шепетівки.

Заступник міського голови розповідає, сезон 2022-2023 у Шепетівській громаді розпочнеться відповідно до температурних умов.

Якщо упродовж трьох днів температура повітря на вулиці буде нижчою 8 градусів за цельсієм, то ми вмикаємо котельні, – каже Янушевський. – Таке рішення прийняли на засіданні виконкому, що відбулося минулої п’ятниці.

Соціальні заклади, освітні та лікувальні, у місті та громаді вже, залежно від необхідності, опалюють, додає пан Віталій. Ціни для населення, заспокоює, не зростуть.

– В умовах воєнного стану, – говорить заступник, – ціни на опалення не піднімуть. Але ми закликаємо жителів громади бути ощадливими у ресурсах: воді, світлі, газові, адже всі працюють на межі. Ворог цілить в енергетичну інфраструктуру, тому нам слід бути готовими і до негативних сценаріїв. Будьмо свідомі, будьмо відповідальні, будьмо ощадні.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.