Вівторок, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Внаслідок ускладнень від COVID-19 померла вагітна багатодітна хмельничанка: сиротами залишилися 11 дітей

Внаслідок ускладнень від COVID-19 померла вагітна багатодітна хмельничанка: сиротами залишилися 11 дітей

Внаслідок ускладнень від COVID-19 померла вагітна багатодітна хмельничанка: сиротами залишилися 11 дітей

На Хмельниччині та по всій Україні зокрема, цього року, у порівнянні з минулим, кількість летальних випадків внаслідок ускладнень від COVID-19 в рази вища. Лікарі пік захворюваності прогнозують на середину листопада, хоча й зараз ситуація у лікарнях вкрай складна.

Кількість нових випадків захворювання протягом останнього тижня по області щодоби перевищує тисячу осіб, кількість померлих щодня – не менше десятка.

Лікарі констатують: нелегко працювати не лише через те, що хворих побільшало, а й тому, що їх стан набагато важчий, ніж раніше. Також змінився вік хворих: хворіють як немовлята, так і старші люди.

Щодо померлих, то їх вік – переважно 60-70, проте, фіксують летальні випадки й серед молоді. Вперше у медзакладі зафіксували смерть вагітної жінки. Без матері залишилося 11 дітей, – зазначила Оксана Піддубна, директорка КП Хмельницька інфекційна лікарня.

Завантаженість ліжкомісць з киснем у закладах, що надають допомогу хворим з COVID-19, по області складає 74,0%. В лікарнях області перебувають 1800 хворих, 120 – з підозрою.

Станом на 30 жовтня в Хмельницькій області зареєстровано 115222 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. З них 5925 – діти, 5379 – медпрацівники.

Популярні пости