Середа, 1 Грудня
Shadow
Головна » Новини ТГ » Ізяславська ТГ » » Водій Ізяславської ОТГ, який вчинив криваве ДТП, сяде за грати

Водій Ізяславської ОТГ, який вчинив криваве ДТП, сяде за грати

Водій Ізяславської ОТГ, який вчинив криваве ДТП, сяде за грати

Водій, який 2 квітня 2020 року втікав від поліцейських, та, виїхавши на зустрічну смугу, спричинивши зіткнення з іншим автомобілем у с. Михля Ізяславської ОТГ, сяде за грати на 3 роки. Раніше чоловік був позбавлений права керування автомобілем, через водіння в стані алкогольного сп’яніння.

Подія трапилась у с. Михля, неподалік від Ізяслава. Нетверезий водій втікав від поліції, оскільки він раніше вже був позбавлений права керувати автомобілем. Він спричинив ДТП з іншим автомобілем, у якому перебувала родина з м. Славута.

Внаслідок інциденту постраждали пасажири зустрічного автомобіля. Серед пасажирів була вагітна дівчина, яка внаслідок травмування живота, втратила дитину. У суді обвинувачений повністю визнав свою провину, проте сказав, що алкоголь вживав лише напередодні.

Суд, розглянувши всі матеріали і покази свідків, визнав водія винним і призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки. Також чоловік не зможе керувати транспортними засобами протягом трьох років. Окрім цього, винний виплатив потерпілим компенсацію у розмірі 169 тис. гривень.

Потерпілі не вимагали суворого покарання за скоєний злочин. Суд визнав можливим призначення мінімального строку покарання.  

Популярні пости