Середа, 25 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Воїн з Ізяславщини загинув на війні

Воїн з Ізяславщини загинув на війні

Воїн з Ізяславщини загинув на війні

28-річний захисник з Ізяславської громади, мешканець села Клубівка, загинув, боронячи Україну на війні. Цю звістку з сумом повідомили в адміністрації ТГ.

Сьогодні офіційно стало відомо, що 6 вересня під час виконання бойового завдання в зоні проведення воєнних дій на Харківському напрямку загинув наш 28-річний новітній Герой, солдат, стрілець-снайпер механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону Коротюк Віталій Богданович.

За полеглим Героєм у громаді схиляють голови його земляки та тужить родина.

– Російський агресор забрав люблячого сина та брата, коханого чоловіка, у двох маленьких синів – турботливого татка, в громади – відважного захисника. Він служив правдою та волею за нашу Україну, за незалежність, за спокій сердець та за майбутнє кожного українця. Важко сприймати смерть наших захисників… Ще важче знайти слова втіхи і підтримки для рідних, близьких та знайомих Віталія. Це невимовний біль та непоправна втрата, яку не пробачимо окупанту і ніколи не забудемо. Кожен мешканець Ізяславської громади схиляє голову перед відважністю, стійкістю та патріотизмом нашого новітнього Героя. Ім’я Віталія Коротюка назавжди буде вписане в історію нашої держави, – зазначають у громаді.

Світла пам’ять Воїнові!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.