Субота, 13 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Володимир Зеленський: світ має бути готовим до використання Путіним ядерної зброї

Володимир Зеленський: світ має бути готовим до використання Путіним ядерної зброї

Володимир Зеленський: світ має бути готовим до використання Путіним ядерної зброї

Всі країни світу мають бути готові до того, що президент росії володимир путін може використати тактичну ядерну зброю у війні проти України. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський.

Не тільки я – увесь світ, усі країни повинні хвилюватися, тому що це може бути нереальною інформацією, але це може бути правдою. Путін може застосувати або ядерну, або хімічну зброю, бо він не цінує життя народу України, – констатував президент України в інтерв’ю кореспондетові американського телеканалу CNN.

Зокрема Володимир Зеленський наголосив, що світ повинен не боятися, а бути готовим до таких дій російського президента.

Треба думати, не боятися, а бути готовими. Але це питання не до України, не лише до України, а й до всього світу, я вважаю, – зазначив Зеленський.

Додамо, що Міністерство оборони України наразі не прогнозує застосування росією ядерної зброї. Однак, Центральне розвідувальне управління США таку можливість допускає.

Риторика кремля щодо потенційного використання ядерної зброї сьогодні не має «практичних доказів» розгортання військ чи переміщення озброєння. Втім, ЦРУ уважно стежить за всіма ознаками такої можливості. Адміністрація президента США Джо Байдена серйозно ставиться до загрози застосування росією ядерної зброї «з огляду на можливий відчай президента путіна та російського керівництва, якщо брати до уваги військові невдачі, з якими вони зіткнулися» під час вторгнення в Україну, – коментує Вільям Бернс, директор ЦРУ.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.