Четвер, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Володимир Зеленський: зараз на сході та півдні вирішується доля нашої держави

Володимир Зеленський: зараз на сході та півдні вирішується доля нашої держави

Володимир Зеленський: зараз на сході та півдні вирішується доля нашої держави

На сході та півдні України зараз вирішується майбутнє війни та майбутнє нашої держави. Про це заявив Президент Володимир Зеленський у відеозверненні.

Збройні Сили України продовжують стримувати атаки російських загарбників на сході та півдні нашої держави. Ізюмський напрямок, Донбас, Приазов’я, Маріуполь, Херсонська область – це ті місця, де зараз вирішується доля цієї війни та майбутнього нашої держави, – наголосив Володимир Зеленський.

Як зазначив Президент, у Слов’янську, Краматорську, загалом у Донецькій області, у Попасній та загалом у Луганській області, у Харкові, у навколишніх районах окупанти намагаються реалізувати примітивну мету – вбити якнайбільше і знищити все, що вони бачать.

Також Володимир Зеленський  висловив думку, що росія планувала вторгнення в Україну “тільки як початок”, а хоче захопити й інші країни.

Звісно, ми будемо захищатися стільки, скільки потрібно, щоб зламати цю амбіцію російської федерації. Але всі народи, які так само, як і ми, вірять у перемогу життя над смертю, мають боротися разом з нами. Мають допомагати нам, оскільки саме ми стали першими на цьому шляху. А хто далі? Якщо той, хто може опинитися далі, хоче залишитися сьогодні нейтральним, щоб не втратити щось, то це – найбільш ризикована ставка насправді. Бо ви втратите все, – зауважив Президент України.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.