П’ятниця, 19 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Володимир Зеленський: звідки росія може піти у наступ

Володимир Зеленський: звідки росія може піти у наступ

Володимир Зеленський: звідки росія може піти у наступ

Президент росії продовжує ставити завдання на фронті, незважаючи на загибель великої кількості людей щодня, тому новий наступ російської федерації може відбутися у будь-якому напрямі. Про це у неділю, 22 січня, президент України Володимир Зеленський сказав в інтерв’ю німецькому телеканалу ARD.

Путін відправляє вмирати на війну сотні тисяч людей. Чужих. Його діти не воюють, його діти не вмирають, його діти не страждають. А де його діти та онуки? Вони не воюють, не вміють стріляти, то може вони на Донбасі? Підтримують там, як вони кажуть, бідних людей, яких кривдять? Чи вони на окупованих територіях України, в Криму, стоять на варті порядку? Думаю, що ні. Ми їх не знайдемо з вами. І після війни, і далі. Ці люди житимуть. Ціна цієї війни – це чужі жертви, не президента РФ, – сказав Володимир Зеленський. 

Також Зеленський наголосив, що путін не зважає на жертв війни і готовий продовжувати її: “Між світосприйняттям України та росії існує велика прірва, оскільки путін думає де наступати, а українці – де захищатися”.

– Наступ може бути з будь-якого боку. Наступ може бути на Півдні чи Сході. Він же ставив за мету вийти на адмінкордони Донецької та Луганської областей. Це постійні завдання, сотні, тисячі людей щодня гинуть, а він все одно ставить ці завдання, – додав президент.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.