П’ятниця, 24 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Волонтерка Руслана Ребекевша: села Травлин і  Савичі приєдналися до моєї «мапи благодійників»

Волонтерка Руслана Ребекевша: села Травлин і  Савичі приєдналися до моєї «мапи благодійників»

Волонтерка Руслана Ребекевша: села Травлин і  Савичі приєдналися до моєї «мапи благодійників»

Шепетівська волонтерка Руслана Ребекевша-Демьяненко, очільниця Благодійного фонду «Від людини до людини», систематично проводить збір гуманітарної допомоги, яку потім розвозять по звільнених територіях Сходу та роздають усім потребуючим. Нещодавно  мешканці сіл Травлин та Савичі, що на Шепетівщині, теж зібрали необхідні речі та продукти харчування, аби допомогти людям, які пережили «пекло» війни.

– Те, що люди з цих сіл нанесли до складу, мені в машину не помістилося. Квашена капуста, сало солене в банках і сало заморожене, смалець і тушонка, консервовані огірки, помідори, різні салати і варення. А ще овочі. Половину залишила на наступні вихідні. Одних голубців 6 баняків приготували в печі і заморозили у 3-х літрових відрах! Уявляєте, як здивуються люди на сході, коли отримають відро домашніх голубців з Хмельниччини? – зазначає шепетівська волонтерка.

Крім того, пані Руслана висловлює вдячність Лілії Ящук та Віталію Ящук за організацію.

– Дякую за цілий ящик сірників і за свіжий хліб. Завдяки вам і вашим односельчанам десятки сімей будуть нагодовані. А збір для звільнених територій продовжується, – додає пані Руслана.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.