Субота, 13 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Волонтери Ізяславщини назбирали кошти на 20 апаратів зовнішньої фіксації

Волонтери Ізяславщини назбирали кошти на 20 апаратів зовнішньої фіксації

Волонтери Ізяславщини назбирали кошти на 20 апаратів зовнішньої фіксації

Аби придбати ці апарати, у громаді проводили волонтерські збори та ярмарки. Обладнання уже передали лікувальним закладам на передову.

Це обладнання – дуже гарна підмога лікарям для порятунку травмованих кінцівок наших бійців під час бойових дій: дозволяють лікарю зафіксувати поламану кістку, зшити судини, мʼязи та нервові закінчення. Часто використання цих апаратів попереджає ампутацію кінцівок. Протягом 3-4 місяців апарат зовнішньої фіксації залишається на тілі пацієнта і призводить до повного відновлення кінцівки. Потреба у таких апаратах існує постійно і є дуже нагальною, бо для лікування одного пацієнта можуть використати декілька таких апаратів, залежно від травми. До речі, вже одному пораненому встановлено апарат зовнішньої фіксації, – коментують волонтери.

На апарати волонтерам вдалось зібрати 41 тисячу гривень. Їх вторгували на ярмарках, які проводили у місті.

А все завдяки кожному мешканцю та гостеві Ізяславщини, які купують товари (домашні смаколики, сувеніри, прикраси, інші цікаві та унікальні речі) на благодійних ярмарках, що організовуються щовихідними поблизу місцевого ринку волонтерами філії ГО «Захист – об’єднання волонтерів» м. Ізяслав, – додають у громаді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.