Неділя, 23 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Волонтери Ізяславської ТГ привезли гуманітарну допомогу з Польщі

Волонтери Ізяславської ТГ привезли гуманітарну допомогу з Польщі

Волонтери Ізяславської ТГ привезли гуманітарну допомогу з Польщі

Гуманітарну допомогу для потреб ЗСУ та цивільним, які постраждали від війни, до Ізяславської громади привезли волонтери.

14 березня далекобійники Ізяславщини, які нині у Польщі, передали вантаж гуманітарної допомоги. Авто для транспортування вантажу вони придбали власним коштом. Його використають для потреб територіальної оборони Ізяславської міської територіальної громади № 1.

– Волонтери Ізяславщини з першого дня війни в України активно працюють, збільшується обсяг роботи, адже постійно отримують гуманітарну допомогу від місцевих жителів та не тільки. Чимало співвітчизників, які знаходяться зараз в європейських країнах, докладають свою лепту, щоб мати змогу більш якісно покривати потреби наших захисників, територіальної оборони.

В отриманій гумдопомозі – продукти харчування для дітей, медикаменти, засоби особистої гігієни, ковдри тощо.

Допомога призначена для потреб Збройних Сил України, інших військових формувань України та постраждалим від війни цивільним. Отриманий вантаж з гуманітарною допомогою буде якомога швидше доставлено нашим захисникам та потерпілим мешканцям. Ми – єдині! Наш дух не зламати! Ворогу нас не здолати! Все буде Україна! – говорять у міськраді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.